Спорт-драйв
Пошта
Головне управління юстиції у Чернівецькій області
Управління пенсійного фонду
Газета „Час”
  Спорт-драйв

«Спорт-драйв» - програма спортивного напряму. Це репортажі зі змагань Національних, Європейських та Світових першостей з мотокросу, автокросу, велокросу. Це розповіді про ралійні перегони, про змагання з зимових видів спорту та про рибальський спорт. Автори роблять акцент на темі розвитку технічних видів спорту, хоча приділяють і значну увагу популяризації усіх видів спорту, як класичних так і новітніх.
У програмі «Спорт-драйв» - інтерв’ю з відомими спортсменами, тренерами та наставниками. Телевізійні нариси з історії розвитку мотокросу на Буковині, який активно розвивався ще у ХХ-му столітті. «Спорт-драйв» - інформаційна програма спортивного напряму. Це репортажі зі змагань Національних, Європейських та Світових першостей з мотокросу, автокросу, велокросу. Це розповіді про ралійні перегони, про змагання з зимових видів спорту та про рибальський спорт. Автори роблять акцент на темі розвитку технічних видів спорту, хоча приділяють і значну увагу популяризації усіх видів спорту, як класичних так і новітніх. У програмі «Спорт-драйв» - інтерв’ю з відомими спортсменами, тренерами та наставниками. Телевізійні нариси з історії розвитку мотокросу на Буковині, який активно розвивався ще у ХХ-му столітті. Технічними секретами діляться майстри, що обслуговують спортивну техніку. Автор - Олеся Жук. Технічними секретами діляться майстри, що обслуговують спортивну техніку.

Автор - Олеся Жук
"Третій етап чемпіонату України з флет-трек у Чернівцях та кубок України з картингу в Тернополі у новому випуску телепрограми "Спорт-драйв".З першого по третє липня в м.Тернополі відбувся Кубок України 2016 року з картингу серед учнівської молоді. В змаганнях взяло участь 82 юних картингісти з Волинської, Закарпатської, Київської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської областей. Також проводилися відкриті клубні змагання картинг-клубу “Захід”, в яких взяли участь 29 учасника (клас картів “Безкоробка 125” та “Популярні” старше 25 років). Проведена також першість Тернопільської федерації картингу в класі картів “ІСС” – 7 учасників.

Програма змагань передбачала особисто-командну першість у швидкісному маневруванні та шосейно-кільцевих перегонах у класах картів:

“Піонер-Н-міні”
“Піонер-Н”,
“Піонер- Б”,
“Кадет”,
“Популярний – юнаки”,
“Популярний”.
Кубок України серед учнівської молоді в Тернополі проводився вперше на оновленій трасі довжиною 710м.
На змаганнях був присутній представник Українського державного центру позашкільної Кияниченко О.С. та учасник перших змагань з картингу серед учнівської молоді в Україні (м.Чернігів, 1964 рік) Новицький О.П.
І хоча за три дні змагань було то спекотно, то буревій – це не зупинило учасників боротися чесно та дисципліновано за 54 особисті нагороди (швидкісне маневрування, шосейно-кільцеві перегони, абсолютний залік) та 9 командних нагород різного ступеню.
Команда юних картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді нагороджена кубками та дипломами за І місце в командному заліку з швидкісного маневрування, за ІІІ місце в шосейно-кільцевих перегонах та ІІ місце в абсолютному заліку (керівник гуртків Миронов В.І.).
В особистому заліку в юних буковинців сім золотих, шість срібних і п’ять бронзових медалей.
Всі переможці нагороджені Дипломами і медалями Українського державного центру позашкільної освіти.
Найбільше нагород в скарбничку команди картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді принесли:

Балашев Андрій - чотири золотих, одна срібна та бронзова медалі, який змагався в класах картів “Кадет” та “Популярний-юнаки”;
Гринчук Дмитро - одна золота, одна срібна, одна бронзова медалі, змагаючись в двох класах картів “Піонер Н” та “Піонер Б”;
Сорокопуд Артем - одна бронзова, дві срібні медалі, змагаючись в класі картів “Популярний”
Лелик Максим - одна золота, одна бронзова медалі, змагаючись в класі картів “Популярний”.
Боднарюк Богдан –одна золота медаль, змагаючись в класі картів “Піонер Н- міні”,
Басараба Олександр – одна срібна медаль, змагаючись в класі картів “Піонер Н”.
Вітаємо юних буковинських картингістів із заслуженою перемогою. Бажаємо їм в подальшому добиватись поставлених цілей, досягати спортивних вершин, отримувати задоволення від автоспорту і завжди відчувати смак перемоги.

Завмотодвідділом Чернівецького ОЦНТТУМ, Головний секретар Кубку України з картингу серед учнівської молоді 2016 року Л.А.Рибалка


Колектив Філії НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція» забезпечив он-лайн та телевізійну трансляцію Чернівецького етапу Чемпіонату України з баскетболу 3х3 з площі Філармонії. 5год.20хв. прямої трансляції популярної вже і в Україні гри. Телеканал «Буковина» вже має чималий досвід трансляції спортивних заходів, зокрема футбольних матчів чи етапів Чемпіонатів Світу та Європи з мотокросу у Чернівцях та трасі «Суперкрос». А тепер і баскетбол став улюбленою грою для наших телевізійників.


Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов 9-10 липня відвідав з робочою поїздкою Чернівецьку область та проінспектував найбільш значущі об’єкти спортивної інфраструктури Буковини, серед яких єдина в Україні мотоциклетна траса «Суперкрос», сертифікована для проведення міжнародних змагань з мотокросу. А також взяв участь у телепрограмі «Реалії» на телеканалі «Буковина». Переглянути можна тут:
3 липня у селищі Берегомет Вижницького району відбувся Кубок України з мотокросу та Чемпіонат України з мотокросу.
Провідні спортсмени західного регіону боролися за перемогу у різних класах мотоциклів: 65 та 85 куб. см., МХ2, Опен, клас «Аматори», «Ветерани», «Квадро».
За результатами змагань перше місце посіла команда з Косова, ІІ місце – «Буковина (м. Чернівці), а ІІІ - команда з селища Глибока. У відповідних класах перемогу здобули: Максим Купіна (с. Киселів Кіцманського району), Валентин Андрієць (м. Чернівці), Андій Малаєв (м. Чернівці), Олег Скріпніков (м. Чернівці), Денис Паландюк (м. Коломия). Переможців нагороджено Кубками, медалями та грамотами.

Більше дивіться незабаром у програмі «Спорт-драйв» на телеканалі «Буковина». Слідкуйте за нашими анонсами…17-18 червня 2016р у Чернівцях на трасі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос» відбулись змагання ІІІ - го ЕТАПУ НАЦІОНАЛЬНОЇ СЕРІЇ ЗМАГАНЬ "СУПЕРКУБКУ 1600" З АВТОМОБІЛЬНОГО КРОСУ НА ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛЯХ та АВТОМОБІЛЯХ "БАГГІ"


Чемпіонат України з автокросу у ЧернівцяхЧемпіонат України з кантрі-кросу на мотоциклах у Чернівцях5-й етап чемпіонату України з автокросу у Чернівцях. Частина 2

Неділя
17:30
Понедiлок - П'ятниця
07:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00,
Субота
17:30
Субота
18:25
Вівторок, Середа, Четвер
18:00
Міні-мікс (відеоархів)
Фейс-контроль (відеоархів)
Неділя
10:00
Щодня
20:45
2004 Всі права захищені. Інформація ЧДТРК є інтелектуальною власністю
телерадіокомпанії "Буковина". Посилання на першоджерело є обов`язковим.