Пошта
Головне управління юстиції у Чернівецькій області
Управління пенсійного фонду
Газета „Час”
  Нагороди

2016
Найкраща режисерська робота. Такий диплом отримала програма телеканалу «Буковина» на 18 Міжнародному фестивалі телевізійних та радіопередач для національних меншин «Мій рідний край». Участь у конкурсі брали 9 країн. Окрім України - Угорщина, Румунія, Словаччина, Сербія, Чорногорія, Велика Британія, Польща та Австрія. Загалом представили 68 програм. «Свобода розп’ята між хрестами» - режисерська робота Юлії Тодерян та дебют у цій якості автора передачі Леоніда Парпауца. Це розповідь про події 1941 року на Буковині і проведення паралелей із сьогоденням.2016
До професійного свята обласна організація спілки журналістів України організувала творчий конкурс «Життя після війни, або будні демобілізованих учасників АТО». Переможець конкурсу журналіст Чернівецької регіональної філії НТКУ Наталія Синюсик, яка разом із командою телевізійників підготувала програму циклу «Відважні» «Життя після АТО».2016
Працівники радіо «Буковина» стали переможцями з плавання. Другий відкритий обласний турнір з плавання серед працівників засобів масової інформації відбувся в Івано-Франківську. Цього разу у змаганнях, які організовували місцеві журналістська спілка та організація «Спорт для всіх», вперше взяли участь і буковинці. Чернівецьку область представляли журналісти радіо «Буковина». Директор творчого об`єднання програм радіо "Буковина" Тарас Лазарук поділився враженнями: «Всі учасники – це любителі. Але команда у нас вийшла дуже злагоджена. Усі старалися, усі доплили до фінішу. І навіть маємо здобутки». Журналіст Тарас Волянський в турнірі з плавання здобув друге місце на дистанції 50 метрів серед чоловіків. Також буковинська команда змагалася в естафеті по 25 метрів, в якій здобула друге місце. І загальнокомандний здобуток у команді радіо «Буковина» - третє місце.2016
Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну». У номінації «Обнімітеся ж, брати мої» ІІІ місце зайняла Філія НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція» з телепрограмою «Погляд». Автор Олеся Жук, звукорежисер Мар’ян Гіна, оператор Назар Волошенюк.
У номінації «І оживе добра слава, слава України» ІІ місце - телепрограма «Дар пращурів» Філії НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція». Автор Галина Комерзан, звукорежисер Мар’ян Гіна, оператори: Володимир Дорош,Сергій Третяк, Андрій Буліга
Також у цій номінації серед радіопрограм ІІ місце посіла програма «Ой,покотю я віночок…» Філії НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція». Автор – Оксана Телетій, звукорежисер – Михайло Федишин

2016У Вармінсько – Мазурському воєводстві Республіки Польща відбувся V11 Міжнародний телерадіофестиваль «Калинові мости». Він організований Філією НТКУ «Рівненська регіональна дирекція» та Ольштинським відділом об’єднання українців у Польщі за сприяння Ольштинського радіо і телебачення. Ідея проведення цього мас-медійного проекту належить голові Ольштинського об8’єднання українців у Польщі Степану Мігусу. У фестивалі взяли участь журналісти з усіх областей України. А також преставники польських ЗМІ. У 6 – ти номінаціях змагалися автори понад 40 телепрограм. Активним учасником Міжнародного фестивалю є Філія НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція» На цьогорічному фестивалі програма «Міраж» ТРК «Буковина» ( автор – Людмила Мельник, режисер Юлія Мілімонко, оператор Віталій Семенюк) виборола 1 –ше місце у номінації «Одне серце – дві батьківщини».


2016

Телепрограма журналістки філії НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція» – одна з найкращих за підсумками VII конкурсу «Честь професії». Цього року у восьми номінаціях за звання найбільш професійних, впливових та актуальних журналістських матеріалів змагались автори 912 робіт. Географія конкурсу щороку збільшується. Нині участь у проекті взяли журналісти з усіх регіонів України. У номінації «Надія журналістики» із 72 журналістських робіт журі конкурсу відібрали 5 найкращих. Серед них і програма з телевізійного циклу «Герої» Вікторії Лупай - журналіста філії Національної телекомпанії України «Чернівецька регіональна дирекція». Журі високо оцінило розповідь про хороброго захисника територіальної цілісності України Віктора Піцула, буковинця, котрий віддав життя за рідну землю. Зазначимо, що у циклі телепрограм «Герої» - життєві історії, в яких розкриваються долі людей, які зробили неабиякий внесок, аби жити у вільній європейській країні. Автори передачі переконані - справжні герої не вмирають. Вони назавжди залишаються у наших спогадах та серцях.


2016

"Спорт-тайм" ТРК "Буковина" визнали найкращою циклічною телепрограмою на XV Всеукраїнському конкурсі серед спортивних журналістів "Україна олімпійська". Автор передачі - І. Савчин


2015

Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела ХХІV2015
Заслужений журналіст України, автор і ведуча циклу передач «Подіум її життя» Валентина Бондар стала лауреатом міжнародної літературно-мистецької премії ім. О. Кобилянської у номінації «гендерна журналістика» . Ця нагорода присуджується щороку за найкращий літературний, художній або публіцистичний твір, наукову розвідку про життєдіяльність сучасної жінки в Україні, її становище в суспільстві, а також ситуацію щодо гендерної політики в державі. Проект «Подіум її життя» вже 8 років в ефірі телеканалу «Буковина». Жінка у сучасному суспільстві: її радощі і печалі, сумніви і розчарування, пізнання себе і пошуки сенсу життя, прагнення гармонії в усьому – стержень телепрограми. Мета проекту – допомогти нашим сучасницям знайти своє місце в бурхливому сьогоденні, не втратити свого «я» у побутових негараздах. Програма "Подіум її життя» - це не лише зустріч з цікавою особистістю, котра щиро й відверто розповідає про себе, розмірковує про призначення жінки на землі, це також можливість телеглядачів по-іншому подивитися на світ, зрозуміти себе, стати впевненішими, відчути радість життя. За час існування проекту своїми роздумами щиро ділилися з телеглядачами жінки різного віку, статусу, професій: письменниці та лікарі, вчителі та художники, багатодітні матері, домогосподарки, жінки з особливими потребами. Науковий коментар проблем, що обговорюються, дає психолог, художник створює асоціативний портрет героїні.


2015
XVII Міжнародий фестиваль телевізійних та радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край». У номінації «Найкраща режисерська робота» нагороджена Юлія Тодерян за програму «Моє село як плач народу».

2015
V Міжнародний фестиваль телевізійних та радіопрограм «Калинові мости». Програма «Феномен Антона Кохановського» нагороджена дипломом ІІ ступеня у номінації «Пам’яті предків». Автор – Галина Комерзан, режисер – Андрій Стефанів, оператори – Андрій Бойчук, Денис Жиряда, Віталій Гусаков.2015
Визначено переможців Всеукраїнського фестивалю теле- і радіопрограм "Кобзар єднає Україну", який проходив у Черкасах. За перемогу у семи номінаціях та Гран-прі змагались 56 телевізійних програм з 24 областей України і Києва та 43 радіопрограми із 21 області та столиці. Гран-прі Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну» вибороли: телепрограма «Я до тебе прилітатиму з хмари на розмову» Черкаської ОДТРК та телепрограма «Три літа Тараса Шевченка» Полтавської ОДТРК. Серед радіопрограм Гран-прі отримали два проекти - Національний Всеукраїнський радіо-марафон «Борітеся – поборете! Шевченко мобілізує» та концертна програма Національної радіокомпанії України «Нова пісенна Шевченкіана» (телерадіопроект «Мистецькі історії»).
Крім того, нагородами у номінаціях відзначені і працівники ТРК «Буковина». Зокрема, у номінації: «Тарасовими шляхами» друге місце зайняла телепрограма «Новий світ старого міста», автор Людмила Мельник.
Радіопрограма «І повіє огонь новий…» Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії зайняла третє місце у номінації «Обнімітеся ж, брати мої» - автор Ольга Калініченко.
«Ще не вмерла України ні слава, ні воля» - у цій номінації перемогла радіопрограма «Загартовані Майданом» ТРК «Буковина», автор Оксана Телетій.
Вітаємо переможців!!!
Нагадаємо, засновником Всеукраїнського фестивалю теле- і радіопрограм "Кобзар єднає Україну" є Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

2015
Українська Православна церква Київського патріархату нагородила нашого колегу, журналіста Олександра Свінціцького орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого за значний внесок у розвиток духовного життя Буковини.
Олександр Миколайович Свінціцький вже понад 30 років працює на Чернівецькому державному телебаченні. У далеких 80-х роках він першим розповідав буковинцям про хокей на траві, коментував футбольні матчі, вів репортажі про водне поло з Олімпіади в Атланті, розповідав про роботу швачки, механізатора, лікаря. А ще Олександра Свінціцького знають як редактора передачі «Аграрна Буковина» та «Сільські вечори», а також як лауреата різних телефестивалів.
Олександр Свінціцький – автор понад 90 телепрограм про храми Буковини. Саме під час Різдвяного Богослужіння в кафедральному соборі Різдва Христового архієпископ Чернівецький і Кіцманський Української православної церкви Онуфрій від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета нагородив його орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого.
Олександр Миколайович зауважує, отримав таку високу нагороду завдяки рідному колективу.

2015
Передача «Спорт-тайм» Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії здобула перемогу у І Всеукраїнському конкурсі серед спортивних журналістів «Освітаспорт - 2014».
Про спортивне життя Буковини розказують журналісти тижневика «Спорт-тайм». Автор передачі - Ігор Савчин. Змагання та фізкультурно-масові заходи, спортивні події, досягнення і здобутки спортсменів, популяризація здорового способу життя, як серед малечі, так і дорослих, - все це у матеріалах цього телепроекту.
Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України підбив підсумки конкурсу, в якому взяли участь друковані видання, телерадіокомпанії, Інтернет-видання. Експерти детально розглянули та обговорили роботи представників мас-медіа з різних областей нашої держави. Серед телевізійних проектів у номінації «Найкраща спортивна програма (відділ або редакція) року» цикл передач «Спорт-тайм» визнано кращим.

2014
Телепрограма Чернівецької ОДТРК виборола перемогу на ХVI Міжнародному фестивалі телерадіопрограм для національних меншин «Мій рідний край».
Останніми роками багато пишуть про жахливі злочини комуністичного режиму на території колишнього СРСР, які радянські історики намагалися приховати від свого народу.
73 роки тому, 1 квітня 1941-го, сталась трагічна подія, про яку мало кому відомо. Навесні, якраз на Великдень, поблизу села Біла Криниця, що на Буковині, радянські прикордонники розстріляли близько трьох тисяч мешканців сіл Глибоцького та Сторожинецького районів – румунів за національністю.
Впродовж багатьох років ця страшна трагедія замовчувалась. І лише після здобуття Україною незалежності люди отримали можливість вголос повідати правду про кривавий квітневий день 1941-го. Автор - Гостюк Крістіна, режисер – Тодерян Юлія, оператори – Білоткач Максим та Бойчук Андрій, монтаж – Боклач Олександр.
Телепрограма Чернівецької ОДТРК «Великдень. Білокриницька трагедія 1941-го року» конкурувала із роботами конкурсантів з Румунії, Словаччини, Угорщини, Чорногорії, Сербії, Австрії, Швеції. Загалом на конкурсі було представлено більше 60-ти телевізійних та 30-ти радіопрограм.

2013 Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія отримала дипломи одразу у чотирьох номінаціях одного з найпрестижніших Всеукраїнських фестивалів-конкурсів «Калинові острови».
По особливому представила команда телеканалу «Буковина» красу та неповторність столиці нашого краю. Програма про Чернівці визнана переможцем у номінації «Краще представлення обласного центру». Автор - Галина Комерзан.
Серед програм для дітей відзначили також Чернівецьку ОДТРК, а саме один із випусків циклу «Міні-мікс». Його автор Ольга Борщевська зізнається, вона працює заради того, аби нинішня молодь обирала для себе лише найкраще та найкорисніше.
Кращим соціальним проектом серед радійних програм визнано роботу редактора Чернівецької ОДТРК – Наталії Пазюк. Вона вже не один рік висвітлює саме медичну тему і тому радіє такому високому визнанню.
Інший радійник – Тарас Піц обрав за основу своєї програми тему заробітчанства. Та перемога дісталася йому не лише завдяки гостроті проблематики, а й незвичному втіленню самої ідеї.
2013 р.
17 Всеукраїнський фестиваль фільмів і телепередач для дітей і молоді «Золоте курча». Кращою пізнавально-розважальною програмою визнано конкурсну роботу творчої групи телеканалу «Буковина» - Програму «Міні-мікс», яка орієнтована на дитячу аудиторію віком 8-17 років. У ній кожен юний глядач знайде собі рубрику до душі.


2013 р.
IX Міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм «Перемогли разом». Тележурналіст Олександр Свінціцький представив на розсуд журі програму «Пам'ять: Потяг на Схід». Це зворушлива розповідь про церковний хор села Мамаївці, що в Кіцманському районі. 26-теро його учасників в роки Великої Вітчизняної війни загинули під Фастовом під час бомбардувань. Робота посіла третє місце у номінації "Естафета пам`яті".
Режисер - Арнольд Шрам
Оператор - Віталій Мельницький

2013 р.
Дипломом третього ступеня відзначена радіопередача «Розтоптані квіти або щоденники дитячої пам’яті»… Це історія чотирьох дівчаток, які пізнали гіркий присмак гетто: Київ, Вінниця, Чернівці, Білорусія – війна не обирала, а безжально топтала квітучі долі… Це реквієм по вкраденому дитинству, понівечених долях, зруйнованих мріях. Троє з них, зболені і срібноголові, зустрічатимуть День Перемоги у Чернівцях, які і стали для них відправною точкою нового життя без поневірянь та крові. І тільки одна, рідна дочка буковинського краю, назавжди залишилась 18-річною, але встигла передати у вічність згорточок з 57 віршів. «Збір квітів» Зельми Меербаум-Айзінгер світ визнав справжньою поезією, непідвладною часу. Минуло річ її видали у Чернівцях окремою книгою під символічною назвою «Я тугою огорнута».
Автор - Наталя Соколовська
Звукорежисер - Тетяна Вернигора
Режисер монтажу - Дмитро Раренко

11.04.2013
Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія – серед переможців Другого всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів «Здоровим бути вигідно!».
Усього в конкурсі взяли участь понад 200 журналістів з усіх регіонів України. Радіопередача «Повітряні кульки» виборола перше місце у номінації «Радіо». Автори (Наталія Бурла та Роман Пазюк) у своїй програмі закликають українців за допомогою занять спортом, раціонального харчування, вакцинації та грудного вигодовування берегти здоров’я як найцінніший дар.

Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія стала лауреатом Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2012» в номінації «Благодійність у медіа».2012 рік
VI телевізійний фестиваль «Відкрий Україну» Чернівецька ОДТРК отримала диплом за 3 місце у телеконкурсі «Україна туристична» за програму «Таємниця гірського ока».
Автор – Галина Комерзан


2012 рік
Національний конкурс для журналістів та ЗМІ «Зупинимо туберкульоз в Україні». Представлена програма «Будьте здорові» зайняла 2 місце у номінації «Телебачення».
Автор – Оксана Шегда
Режисер – Наталя Попович
Радіопередача журналіста Наталі Бурли на цьому ж конкурсі виборола 3 місце у номінації «Радіо».
2012 рік
Радіопередача журналіста Наталі Бурли на Національному конкурсі для журналістів та ЗМІ «Зупинимо туберкульоз в Україні» виборола 3 місце у номінації «Радіо».


2012 рік
XVI Всеукраїнський фестиваль фільмів і телерадіопрограм для дітей та юнацтва «Золоте курча».
Чернівецька ОДТРК нагороджена дипломом лауреата у номінації «Радіопрограма для дітей та юнацтва» за радіопередачу «Сьомий урок» (Урок доброти).

2012 рік
ІІІ Міжнародний фестиваль телевізійних та радіопрограм «Калинові мости». Програма «Ключі від храму» нагороджена дипломом 1 ступеня у номінації «Одне серце – дві Батьківщини».
Автор – Анна Поповчу
Звукорежисер – Тетяна Вернигора2012 рік
Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів «Здоровим бути вигідно». Гран-прі виборола редактор Чернівецької ОДТРК Наталя Бурла за документально-художню радіокомпозицію «Квіти для Оксани».
XVI Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Калинові острови».
У номінації «Слово. Влада. Суспільство» дипломом Лауреата 1 премії була нагороджена творча група Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії за радіопрограму «Вовки».
Автор – Драюк Лариса Олександрівна


XVI Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Калинові острови».
Програма «Солов`їна пісня» отримала диплом Лауреата 1 премії у номінації «Краща операторська робота».
Оператор-постановник – Віктор Верхоляк
Оператор – Віталій Семенюк
Монтаж – Арнольд Шрам, Олександр Боклач, Антон Макаров
Автор і режисер – Світлана Новицька
XVI Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Калинові острови».
У номінації «Приз глядацьких симпатій» диплом Лауреата 1 премії отримав творчий колектив Чернівецької ОДТРК за відеофільм «Хроніки Хотинської битви».
Автори – Світлана Новицька, Галина Комерзан, Валентина Бондар
Оператори – Віктор Верхоляк, Руслан Коков, Віталій Семенюк
Звукорежисер – Наталія Кучеряна
Монтаж – Арнольд Шрам, Олександр Боклач


На 13-му Міжнародному фестивалі телевізійних та радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край», який проходив в Ужгороді з 15 по 18 вересня 2011 року, програма «Є на світі диво…» нагороджена дипломом фестивалю «Приз глядацьких симпатій».
Автор – Тетяна Панцир,
Режисер – Юлія Тодерян.2011 р. Програма «Є на світі диво…» Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії нагороджена спеціальним призом та дипломом Фестивалю Місцевих студій і незалежних виробників «SIMFEST», який проходив 23-28 серпня 2011 року у місті Тагру-Муреш, Румунія.
Автор – Тетяна Панцир,
Режисер – Юлія Тодерян.


2011 р. Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві Джерела XX». На цьому конкурсі дипломантом стала передача «Буковинчики-веселинчики» Чернівецької ОДТРК.
Творчий колектив – Валентина Бондар, Світлана Ожогіна та Віталій Семенюк.
2011 рік. VІІ Міжнародний телерадіофестиваль «Перемогли разом». Гран-прі фестивалю отримала радіопрограма Чернівецької ОДТРК «Офіцери».
Автор та ведуча – Лариса Драюк,
режисер – Дмитро Бузинський,
диктор – Марія Андроник

2011 рік. VІІ Міжнародний телерадіофестиваль «Перемогли разом».
Диплом за кращу операторську та режисерську роботу. Програма «Вічність у миті».
Автор – Галина Комерзан, режисер – Юрій Фантух, оператор – Віталій Семенюк.

2011 рік.
На звітно-виборній конференції Чернівецького обласного автомобільного клубу «Буковина» творча група телепрограми «Спорт-драйв» Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії отримала ПОДЯКУ за вагомий внесок у розвиток автоспорту України за підписом президента федерації автоспорту України Євгена Червоненка.

2010 рік. XV фестиваль телевізійних і радіопрограм «Калинові острови»
Перемогу у номінації "Світ здоров’я” здобула радіопрограма "Коли плаче Богоматір".
Автор - Лариса Репка
Звукорежиссер - Дмитро Раренко2010 рік. Міжнародний фестиваль телевізійних та радіопрограм для національних меншин.
"Шлях духовності і віри"
Автор - Тетяна Панцир


2010 рік. ХХ Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела».
Грамоту отримала дитяча телепередача «Буковинчики-веселинчики», що дістала високу оцінку учасників завершального етапу Фестивалю.
Інша робота працівників нашого телеканалу «Експромт» - ексклюзив про молодіжну творчість стала дипломантом у номінації «Науково-просвітницькі телепередачі. Студентська творчість».
Радіопрограму «Бог дарує життя їм двічі» здобула звання ЛАУРЕАТА у номінації «документально-публіцистичні передачі»

Автора радіопрограми «Бог дарує життя їм двічі» Ларису Репку нагородили дипломом за найкращу репортерську роботу.

2010 рік. VI Міжнародний телерадіофестиваль «Перемогли разом». Радіопередача «І всіх нас хрестили вогнем перехресним» виборола перше місце у номінації «Діти і війна».
Автор – Віктор Мельник
Музичний редактор – Людмила Солійчук
Звукорежисер – Наталія Линко

Телепередача «Пролог до життя» в номінації “У війни не жіноче обличчя» зайняла почесне третє місце.
Автор – Тетяна Микитюк
Режисер – Галина Медведенко
Оператор – Віталій СеменюкСпеціальну нагороду у номінації «У війни не жіноче обличчя» - отримала телепередача «Вікторія».
Автор – Олександр Свінціцький
Режисер – Юрій Фантух
Оператор – Віталій Мельницький


Дипломом III ступеня Міжнародного телерадіофестивалю «Калиновий острів – Польща, 2010» нагороджена творча група програми «Буковинська родина» Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії.
Автор – І.Савчин
Оператор – В.Мельницький
Режисер – Г.Медвиденко


2009 рік. Всеукраїнський конкурс «Топ-енергоефективність». Чернівецька ОДТРК отримала перемогу у номінації «Найкраще висвітлення теми енергоефективності в ЗМІ: найкраща публікація, найкращий сюжет».

У 2009 році також на XIV всеукраїнському фестивалі телевізійних і радіопрограм "Калинові острови" за активну участь нагороджена програмам "Марш примирення або Казка про майбутнє" автора та режисера Тараса Лазарука.2009 рік. "Золоте курча".
Телепередача "Країна дитинства" отримала диплом лауреата у номінації "Кращі телепередачі з виховання національної свідомості та патрітизму".
Автор - Людмила Мельник


2008 рік. "Золоте курча". Телепередача "Рідна мова" отримала диплом лауреата у номінації "Кращі телепередачі з виховання національної свідомості та патрітизму".


2008 рік. Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв "Кришталеві джерела". Програма "Акценти" Чернівецького державного телебачення отримала диплом лауреата фестивалю.
2008 рік. Третій телевізійний фестиваль "Відкрий Україну".


Диплом за професійну майстерність у висвітленні суспільно важливої тематики у телепрограмах "Крила", "Аннина гора".2008 рік. XII Міжнародний фестиваль фільмів, теле- і радіопрограм "Золоте курча". За цикл телепрограм Чернівецька ОДТРК отримала диплом у номінації "Краща телепередача з виховання національної свідомості та патріотизму".
Автор - Л.Мельник Режисер - Ю.Мілімонко2008 рік. Всеукраїнський фестиваль «Калинові острови». Програма «Двобій» стала лауреатом у номінації «Проблемний світ».
Автори – Г.Комерзан.
Режисер – О.Онуфрів.
Оператор – В.Верхоляк.2008 рік. Всеукраїнський конкурс для вітчизняних засобів масової інформації на тему «Зупинимо туберкульоз разом!» Участь у конкурсі взяли сто тридцять сім друкованих та електронних ЗМІ, які представили на суд журі чотири з половиною сотні публікацій та більше ста радіо- і телесюжетів.
Чернівецька облдержтелерадіокомпанія також брала участь у конкурсному змаганні. Її представляли від радіо «Буковина» Лариса Драюк і від телебачення Леся Федоренко. Результатом стала спільна перемога – перше місце та премія у двадцять тисяч гривень для телерадіокомпанії.

2008 рік. X міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин "Мій рідний край". Нагороджена програма Юрія Левчика "Східці життя".
Передача розповідає про долю простої румунської жінки, яка з дитинства залишилась без батьків та ще й з двома маленькими сестрами на руках, але переборола всі негаразди, займалася самоосвітою і стала народною поетесою. Її вірші прості, але в той же час глибокофілософські.20 серпня 2008 року Працівники Чернівецької обласної держтелерадіокомпанії отримали почесні грамоти від Кабінету Міністрів України за високий професіоналізм та активну громадянську позицію під час висвітлення подій, пов`язаних з ліквідацією наслідків стихійного лиха в західних регіонах України.

2008 рік. Севастополь. IX Міжнародний телефестиваль "Перемогли разом". У номінації "Діти війни" перемогла програма "Гра у війну"

Автор – Д. Бузинський


Режисер – С. Новицька


Оператор - В. Семенюк

«Гра у війну»
Життя – це гра. За правилами і без. Для одних вона з присмаком ванілі і шоколадного печива. Для інших - пахне кров’ю і сіркою. Для режисера Григорія Агєєва гра стала сенсом життя. Перемога – заповітною мрією. От тільки козирі… досі тримає війна.
У передачі Чернівецького державного телебачення крізь призму азарту проходить доля режисера, що з дитинства грає з війною, і цілком протилежні розваги дітей покоління «NEХT».

2007 рік. XVI Український відкритий фестиваль дитячого, молодіжного кіно, телебачення, радіо, фото "Кришталеві джерела". Диплом отримала програма "Країна дитинства" та її автор Людмила Мельник за художнє і музичне оформлення.2007 рік. Міжнародний телефестиваль "Перемогли разом". Номінація "Этих дней не умолкнет слава". Програма "Один Василь і чотири Івана".
2007 рік. Міжнародний телефестиваль "Перемогли разом". Програма "За рідну землю".

2006 рік. Творча група програми "Аннина гора" отримала "Приз глядацьких симпатій" у конкурсі "Калинові острови".
За цю ж програму творчий колектив отримав гран-прі.

Аннина гора, на перший погляд, просто частинка Буковинської землi. Та iсторiя святої гори - особлива i є вiддзеркаленням долi народу, що вiки виборював волю, вiдстоював землi дiдiв-прадiдiв. Аннина гора i сьогоднi залишається символом нескореного духу, незламної вiри буковинцiв, котрi бережуть святинi своїх пращурiв.
Автор - Г.Комерзан
Режисер - Г.Медвиденко,
Оператор - В.Верхоляк2006 рік. На конкурсі "Калинові острови" творчий колектив, що працював над радіопрограмою "Код нації", отримав диплом "За висвітлення народних традицій і звичаїв".
Автор - Л.Драюк
Звукорежисер - В.Ботнару
Музичне оформлення - Л.Солійчук
2006 рік.
Восьмий міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин "Мій рідний край". Програма "Гірка черешня" перемогла у номінації "Краща авторська робота".
Було лiто, червень 1941-го... Рум'янились першi черешнi. На Буковинi розпочалася масова депортацiя мешканцiв краю сталiнським тоталiтарним режимом до Сибiру, Казахстану i Далекого Сходу. Це був справжнiй геноцид проти власного народу. Серед 13 тисяч репресованих буковинцiв, поруч iз iншими 600 односельцями с. Магала, пройшли шлях до Голгофи i герої нашого фiльму, якi зберегли людськi риси, духовнiсть i рiдну мову. Для них черешня 41-го року мала надто гiркий смак.
Автор - Л.Парпауц
Режисер - Ю.Тодерян
Також на цьому ж конкурсі програма "Двері ілюзій" отримала диплом "За краще музичне оформлення". Н.Линко

2006 рік. Всеукраїнський фестиваль журналістки "Зелена планета" Телепрограма "Зорі любові" з циклу "Реалії" виборола перше місце у номінації "Земле моя - любов моя".

У програмi розповiдається про людину, господаря, який понад усе любить свою рiдну землю. Олександр Червоняк один з перших почав приймати туристiв у своєму селi Банилiв-Пiдгiрний Сторожинецького району Чернiвецької областi. Сiльський зелений туризм сьогоднi визначений прiоритетним напрямком розвитку Буковини.
Автор - Л.Годнюк
Режисер - Ю.Мілімонко
Оператор - В.Верхоляк
2006 рік. Другий Всеукраїнський фестиваль журналістики "Милосердя". Передача "Інтернат" отримала друге місце у номінації "Материнське серце".Також на цьому ж фестивалі колектив Чернівецької обласної держтелерадіокомпанії отримав третє місце у номінації "Соціальна державна допомога малозабезпеченим сім`ям" за передачу "Родина".


2006 рік. XIII мiжнародний телевiзiйний фестиваль "АгроСвiт-2006" Телепрограма "Реалії" була нагороджена дипломом за третє місце в номінації "Реформи на селі".
Журналiсти дослiджують реалiї сьогодення Надднiстрянських сiл Буковини, звертаються до їх iсторичного минулого. Героями програми є селяни, якi вболiвають за долю рiдної землi.
автор - Галина КОМЕРЗАН,
режисер - Галина МЕДВЕДЕНКО,
вiдеооператор - Юлiан ПАДУРА.

2006 рік. Перший всеукраїнський фестиваль телевiзiйних i радiопрограм "Мелодiї Пiвденного Бугу"
Диплом за кращу авторську роботу отримала передача "Мелодiї цимбалiв Iвана Кавацюка".

Родинний скарб - столiтнi цимбали у життi i творчостi Заслуженого артиста України, цимбалiста-вiртуоза, з дiда-прадiда славного музиканта Iвана Кавацюка. У програмi звучать гуцульськi та буковинськi мелодiї i пiснi у виконаннi дуету "Писанка" - заслужених артистiв України Оксани Савчук та Iвана Кавацюка.
автор i режисер - Антонiна ФАНТУХ,
вiдеооператор - Вiктор ВЕРХОЛЯК.
Нацьому ж конкурсі диплом отримали Автор - Л.Паранюк та звукорежисер - Л.Соколова за радіопрограму "Голос".

2006 рік. Перший мiжнародний конкурс української пiснi "На хвилях Свiтязя" За творчий пошук у кліпі "Чернівці" колектив Чернівецької ОДТРК нагороджено дипломом у номінації "Відеокліп".
автор i редактор - Людмила МЕЛЬНИК,
режисер - Юлiя МIЛIМОНКО,
вiдеооператор - Вiктор ВЕРХОЛЯК.


2006 рік. Всеукраїнський фестиваль журналiстики "Людина i зброя". Чернівецька державна телерадіокомпанія отримала диплом у номінації "Не старiють душею ветерани" за передачу "Чотири акорди в мелодiї Перемоги"
Передача про те, як музика у важкi воєннi роки вiдiграла визначальну роль в життi юних сигнальника, зв'язкiвця, танкiста, медсестри. Кожен з героїв передачi пройшов свiй нелегкий бойовий шлях, пережив найстрашнiше - роки вiйни. I кожного з них супроводжувала "своя" мелодiя, вселяючи вiру у Перемогу, у мирне, щасливе життя.
автор i редактор - Iрина КОРНIЧ,
режисер - Наталiя ПОПОВИЧ,
вiдеооператори - Вiталiй ГУСАКОВ i Денис НАУМЕНКО.

2006 рік. Другий міжнародний телефестиваль "Перемогли разом". Телепрограма "Пам`ять" виборола перше місце у номінації "Этих дней не смолкнет слава".
Автори - О.Свіціцький, А.Фантух,
режисер - Ю.Фантух, оператор - Є.Давидов.


У 2006 році Чернівецька ОДТРК отримала золоту медаль "Міжнародний телекінофорум "Ялта 2006" за активну підтримку в організації та проведенні заходів форуму.


2006 рік. III мiжрегiональний конкурс творчої майстерностi працiвникiв телебачення i радiомовлення "Професiонал ефiру України". Програма "Козацькi мотиви художнiх творiв Андрiя Холоменюка" була нагороджена дипломом за глибоке висвітлення героїки українського козацтва У номiнацiях: публiцистична передача, телевiзiйний ведучний, режисерська робота (телебачення).
Iсторична козацька тематика, патрiотичнi мотиви художнiх творiв буковинського майстра пензля Андрiя Холоменюка.
автор, ведуча i режисер - Антонiна ФАНТУХ,
вiдеооператор - Вiктор ВЕРХОЛЯК,
оператор монтажу - Юлiя ЧЕРНЕГА.
У цьому ж конкурсі Лариса Драюк отримала диплом ІІ ступеня у номінації "Радіоведучий", як автор і ведуча програми "Голод".У 2006 році на шостому міжнародному фестивалі телевізійних і радіопрограм для національних меншин "Мій рідний край" програма "Голубе полум`я над віковічною скарбницею" здобула диплом "За кращу авторську роботу".
Автор - І.Зегря

На цьому ж конкурсі у номінації "Люди і долі" перемогла програма Чернівецької держтелерадіокомпанії "Їздовий Троян Мігассі"
Автор - В.Чеботар, режисер А.Арсеній.

X всеукраїнський фестиваль телевiзiйних i радiопрограм "Калиновi Острови 2005".
Творча група програми "Реалії":
автор - Любов ГОДНЮК,
режисер - Юлiя МIЛIМОНКО,
вiдеооператор - Вiталiй ГУСАКОВ,
монтаж - Володимир ЗЕНЬКО.
Номінація: "За законами землi".
Про реалiї життя гуцулiв у найвiддаленiших гiрських поселеннях України. Хутiр Сарата - нiмий острiв, покинутий рiдний дiм, залишений берег, втраченi надiї... Там краса чарує, велич завородує, тиша жахає. Жителi Сарати спокiйно, достойно несуть свiй хрест на рiднiй землi, на якiй народилися, виросли i зробили все можливе, щоб їх дiти приїжджали тiльки у гостi, щоб вони жили краще.


X всеукраїнський фестиваль телевiзiйних i радiопрограм "Калиновi Острови 2005"
У номiнацiї: "Душi невичерпна криниця"
Передача: "Це дерево дивне й по втратi не в'яне"
Творча група:
керiвник проекту - Аркадiй КАЗИМИРСЬКИЙ,
автор - Антонiна ФАНТУХ,
режисер - Василь СТРIХОВИЧ,
вiдеооператор - Євген ДАВИДОВ,
монтаж - Володимир ЗЕНЬКО.

Про життєву i творчу долю Народного артиста України Назарiя Яремчука (дитячi i юнацькi лiта), який починав свою творчу стежину у мальовничiй Вижниччинi, що на Буковинi, серед синьооких Карпатських гiр. Тут витає аура добра i краси, тут самi пiснi ведуть iз нами розмову, тут у смерековому верховiттi i досi вчувається голос Назарiя Яремчука, що заплiвся у кронах дерев i, зоставшись у їх величi, став дивовижної краси деревом з глибоким корiнням, з широким гiллям. Це дерево дивне й по втратi не в'яне... Спiває Назарiй... Свiтає земля.


Мiжнародний телевiзiйний фестиваль "Перемогли разом", присвячений 60-рiччю Перемоги у Великiй Вiтчизнянiй вiйнi.
У номiнацiї: "Подвиг героїв-пiдпiльникiв".
Передача "Нескоренi".
Творча група:
автор - Любов ГОДНЮК,
режисер - Наталiя ПОПОВИЧ,
вiдеооператор - Вiктор ВЕРХОЛЯК.
Програма присвячена героям молодiжного Хотинського пiдпiлля, що дiяло на Буковинi, в роки румуно-фашистської окупацiї. П'ятеро з них були страченi, дев'ять комсомольцiв засудженi на рiзнi строки ув'язнення. Сьогоднi двоє з них беруть участь в програмi. Чи бережуть пам'ять героїв-пiдпiльникiв сьогоднi їхнi нащадки?


2005 рік. На Всеукраїнському фестивалі журналістики Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія отримала диплом лауреата за програму "Хата", над якою працювали:
автор і ведуча - Л.Драюк,
звукорежисер - А.Зборлюкова,
звукооператор - Н.Линко.


2005 рік. Чернівецька облдержтелерадіокомпанія отримала диплом лауреата фестивалю "Золоте курча" за передачу "Така звичайна незвичайна писанка" у номінації "За кращу телепередачу з знання народних традицій і побуту".

На цьому ж кокурсі передача "Я зможу" стала кращою у номінації "Краща телепередача для юнацтва".II міжрегіональний конкурс творчої майстерності працівників телебачення і радіомовлення. За передачу "Сповідь" про всеукраїнське журналістське віче на Чернечій горі під гаслом "Встане правда! Встане воля" Чернівецька облдержтелерадіокомпанія отримала диплом II ступеня.
Автор - Л.Годнюк.

На цьому ж конкурсі у номінації "Аналітична передача" дипром III ступеня отримав Вадим Пелех за передачу "Помаранчева революція: зацікавлений погляд з Буковини".2005 рік. Сьомий міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин. Диплом за третє місце отримав колектив Чернівецької держтелерадіокомпанії за передачу "На шляху до вічності".
Автор - І.Феде, Ю.Тодерян.

2004 рік. Диплом Всеукраїнського конкурсу творчої майстерності "Професіонал ефіру України". "За професіоналізм сценарної розробки" нагороджена Антоніна Фантух за програму "Черешневий сад Алли Дудківської".

На цьому ж конк Про реалiї життя гуцулiв у найвiддаленiших гiрських поселеннях України. Хутiр Сарата - нiмий острiв, покинутий рiдний дiм, залишений берег, втраченi надiї... Там краса чарує, велич завородує, тиша жахає. Жителi Сарати спокiйно, достойно несуть свiй хрест на рiднiй землi, на якiй народилися, виросли i зробили все можливе, щоб їх дiти приїжджали тiльки у гостi, щоб вони жили краще.урсі Любомира Паранюк отримала диплом лауреата "За творчу майстерність" за передачу "Мистецькі новини".У 2004 році Чернівецька обласна телерадіокомпанія була нагороджена дипломом за професійне висвітлення у засобах масової інформації виставки-показу весільного та вечірнього вбрання "Весільний вернісаж".

Неділя
17:30
Понедiлок - П'ятниця
07:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00,
Субота
17:30
Субота
18:25
Вівторок, Середа, Четвер
18:00
Міні-мікс (відеоархів)
Фейс-контроль (відеоархів)
Неділя
10:00
Щодня
20:45
2004 Всі права захищені. Інформація ЧДТРК є інтелектуальною власністю
телерадіокомпанії "Буковина". Посилання на першоджерело є обов`язковим.