ЧДТРК
Пошта
Головне управління юстиції у Чернівецькій області
Управління пенсійного фонду
Газета „Час”
  Суспільне мовлення


Довіра людей - те, що на разі необхідно мовнику у процесі впровадження суспільного мовлення. 2 роки в Україні триває процес створення суспільного мовлення. На разі у цій площині є чимало запитань як щодо фінансування, так і щодо потреби законодавчого врегулювання самого процесу створення Суспільного мовлення. Про це йшла мова під час зустрічі генерального директора НТКУ Зураба Аласанії з працівниками Чернівецької регіональної філії. Щоб створити якісний інформаційний продукт необхідна підготовка фахівців. Журналісти ТРК «Буковина» висловили побажання аби зорганізовувати тренінги на місцях для працівників медіа, адже до столиці мають можливість поїхати лише одиниці. Запитань у працівників філії до генерального директора НТКУ було чимало. На всі отримали відповіді і ще раз переконалися у тому, що нині необхідно усім учасникам процесу докласти зусиль аби реформа суспільного мовлення не загальмувала. Також Зураб Аласанія ознайомився з умовами, в яких працює колектив, оглянув студії телебачення. Спілкуючись з працівниками Чернівецької філії НТКУ, найбільшу увагу акцентував на потребі створенні якісного інформаційного продукту: «Новини мають бути стриманими, не чорними, не кривавими.Розраховуємо на величезний проект на 5 мільйонів євро, гроші від західних партнерів. Йдеться про спільний масштабний NEWS HOUSE. Глядачі одразу помітять зміни. Єдине, що необхідно - терпіння та довіра до суспільного мовника».Закон України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України"

Детектор медіаДжерело: http://stv.mediasapiens.ua/

Джерело: http://stv.mediasapiens.ua/Олег Наливайко очолив комісію з перетворення НТКУ в НСТУ
Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко замінив екс-гендиректора НТКУ Зураба Аласанію на посаді голови комісії з перетворення Національної телекомпанії України в Національну суспільну телерадіокомпанію України (НСТУ). Про це він оголосив сьогодні, 28 листопада, на нараді в Держкомтелерадіо.
«Комісію з перетворення НТКУ очолю я (так само, як і комісію першого етапу, коли обласні державні ТРК приєднувались до НТКУ), - наголосив Олег Наливайко. - На посаду генерального директора НТКУ призначення не буде. Комісія з 30 вересня виконує функції правління.
Глава відомства нагадав, що 1 листопада Зураб Аласанія пішов у добровільну відставку. «Це було несподіваним і неприємним. З березня 2014 ми разом тягнули цього воза і ось коли залишився, як кажуть, останній бій... Недаремно говорять, що останній самий важкий. Але я, як ніхто інший, напевно, з розумінням ставлюсь до його рішення. У своїй заяві Зураб наголосив, що він не знає, як в існуючих умовах завершити реформу і підготуватись до проведення Євробачення», - зазначив Олег Наливайко.
За словами Голови Держкомтелерадіо знайти тимчасового, до створення ПАТ НСТУ, керівника серед заступників, який би консолідував менеджмент, не вдалося. Будь-яке призначення одного, викликало демарш і несприйняття інших. До того ж не на користь справі впливає песимістичний настрій керівництва НТКУ щодо завершення реформи.
На думку Олега Наливайка, яскравий приклад тому - новина про начебто червону картку організаторам Євробачення, котру вчора процитували всі ЗМІ країни. До речі, і в російському інформаційному просторі висловлювання керівництва НТКУ під заголовком «Україна втрачає «Євробачення» було хітом.
«Ми не можемо більше втрачати час на вирішення кадрового питання, - пояснює Олег Наливайко. - Треба брати відповідальність, а не маневрувати, готуючись до виборів глави НСТУ або більш комфортних умов для організації пісенного конкурсу Євробачення. Сподіваюсь, що весь менеджмент, якщо він відповідальний, залишиться на місцях.
Олег Наливайко переконаний, що обидві медіареформи - повноцінне створення суспільного і реформування друкованих ЗМІ - до кінця року мають розпочатись і вони розпочнуться. А Євробачення буде в Україні і ми його гідно проведемо!

Неділя
17:30
Понедiлок - П'ятниця
07:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00,
Субота
17:30
Субота
18:25
Вівторок, Середа, Четвер
18:00
Міні-мікс (відеоархів)
Фейс-контроль (відеоархів)
Неділя
10:00
Щодня
20:45
2004 Всі права захищені. Інформація ЧДТРК є інтелектуальною власністю
телерадіокомпанії "Буковина". Посилання на першоджерело є обов`язковим.