Пошта
Головне управління юстиції у Чернівецькій області
Управління пенсійного фонду
Газета „Час”
  Керівництво

ГОДНЮК ЛЮБОВ ОЛЕКСІЇВНА – Директор виконавчий (Директор Філії Національної телекомпанії України "Чернівецька регіональна дирекція")
Заслужений журналіст України
Нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня
Народилась 13 жовтня 1970 року на Буковині , в овіяному козацькою славою куточку української землі, - м. Хотин. Закінчила Рівненський державний інститут культури . З 1998 року працює в Чернівецькій обласній державній телерадіокомпанії. Розпочинала роботу редактором радіомовлення, згодом працювала редактором на телебаченні, завідувачем відділу , головним редактором телебачення. З вересня 2007 року – Генеральний директор ЧОДТРК. У 2012 році закінчила з відзнакою Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Державна служба» та здобувши кваліфікацію магістра державної служби.
Журналіст за покликанням, - майстерному перу Любові Годнюк належить ряд програм, що у свій час стали лауреатами, здобули Гран-прі та інші престижні нагороди на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах «Калинові острови», «Разом», «Професіонал ефіру України», «Победили вместе», «Зелена планета». (Програми «Нескорені», «Галицький монастир», «Зорі любові», «Зона відчуження» та ін.)
За час керівництва компанією переоснащено виробництво, зміцнено матеріально-технічну базу, оновлено студійно-апаратні комплекси. ЧОДТРК однією з перших розпочала мовлення в мережі Он-лайн, а в листопаді 2011 – го – однією з перших вийшла в ефір у цифровому форматі.
Указом Президента України від 13 листопада 2008 року Любові Годнюк присвоєно високе звання – «Заслужений журналіст України». Нагороджена Почесною Грамотою Держкомтелерадіо України, Грамотою Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення, Грамотами обласної державної адміністрації і обласної ради, відзнакою МВС України «За сприяння органам внутрішніх справ України, Почесною Грамотою МНС України, Подякою Прем»єр-міністра України, Грамотою Верховної Ради України, орденом «Великомучениці Варвари».
У листопаді 2012 року Любов Олексіївна Годнюк нагороджена орденом княгині Ольги Третього ступеня. Член національної Спілки журналістів України.

ФАНТУХ АНТОНІНА ПАВЛІВНА
Заступник директора виконавчого з організаційно-виробничих питань
Заслужений діяч мистецтв України

Народилась 7 грудня 1952 року в м. Кривий ріг Дніпропетровської області. Закінчила режисерське відділення Чернівецького культосвітнього училища, згодом - філологічний факультет Чернівецького національного університету. У 1973 році переступила поріг Чернівецького телебачення, яке стало справою усього її життя. Пройшла шлях творчого зростання – від асистента звукорежисера, асистента режисера, режисера, редактора, ведучої, заввідділом. З лютого 2010 року – заступник генерального директора ЧОДТРК з творчих питань, з жовтня 2011-го - перший заступник генерального директора Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії.
Майстер телевізійного жанру. За період роботи створила цілу галерею пізнавальних, культурологічних і музичних програм, що склали справжній мистецький літопис буковинського краю. Її програми «Це дерево дивне й по втраті не в»яне, «Черешневий гай Алли Дутківської», «Вербова доля», «Мелодії цимбалів Івана Кавацюка», «Козацькі мотиви Андрія Холоменюка», «Пам»ять» стали лауреатами, нагороджені дипломами та медалями на Всеукраїнських та Міжнародних телерадіофестивалях «Калинові острови», «Професіонал ефіру», «Вместе», «Мелодії Південного Бугу», «Перемогли разом», «Професіонал ефіру України».
Здійснила екранізацію вистав самодіяльних народних драматичних колективів області за творами Юрія Федьковича, Ольги Кобилянської. . Кращі фільми і програми Антоніни Фантух транслюються на каналі Всесвітньої служби УТР.
Указом Президента України від 12 листопада 2009 року Антоніні Павлівні Фантух присвоєно звання «Заслужений діяч мистецтв України».
Нагороджена Грамотами Держкомтелерадіо України , облдержадміністрації, обласної ради, церковними відзнаками за висвітлення духовного життя краю. Занесена в альманах «Імена славних сучасників».
Член національної Спілки журналістів України.

ЖУК ОЛЕСЯ ОЛЕКСАНДРІВНА – заступник директора виконавчого з творчих питань Філії Національної телекомпанії «Чернівецька регіональна дирекція».
Народилась 29 травня 1972 року у Чернівцях. Закінчила Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича. Олеся Олександрівна в Чернівецькій обласній державній телерадіокомпанії (нині Філія Національної телекомпанії України «Чернівецька регіональна дирекція») працює з квітня 1994 року. Працювала на посадах асистента режисера телебачення, старшого редактора, завідувача відділу аналітичних та публіцистичних програм телебачення. В жовтні 2010 року призначена на посаду директора творчого об’єднання культурологічних, науково-просвітницьких, дитячих та розважальних програм Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії. У березні 2015 року була призначена на посаду заступника генерального директора з творчих питань.
Олеся Олександрівна – журналіст-професіонал, є прикладом виконання службових та професійних обов’язків. Вона журналіст, автор, сценарист програм, фільмів, передач, які вражають глибиною думки, виваженістю. Соціальні проблеми, питання, що хвилюють українське суспільство вона порушувала у започаткованому циклі телепрограм „Без надії сподіваюсь...”. Жук О.О. започаткувала вперше на Буковині телевізійний танцювальний конкурс „Шоу Полонез”. Його учасники, хореографічні колективи сьогодні вже носять звання народних і з вдячністю згадують свою участь у телепрограмі. Нині цей телепроект отримав нове дихання у форматі ширшого жанрового діапазону і має назву „Країна талантів”. Олеся Жук була ініціатором створення телевізійного журналу для батьків і дітей „Моє сонечко”. Вона постійно дбає про здоровий спосіб життя наших громадян, готує постійну рубрику у програмі „Доброго ранку, Буковино”, що має назву „Здоров’я без ліків”. Очоливши відділ аналітичних та публіцистичних програм, вона згуртувала колег у роботі із висвітлення соціально значущих тем. Разом з журналістами є автором і ведучою програм прямого ефіру „Телевізійна студія А 3: актуально, аргументовано, аналітично”. Жук О.О. однією із перших журналістів на Буковині почала глибоко цікавитись тематикою європейської інтеграції України та співпраці нашої держави з Північно-Атлантичним Альянсом. Нині готує телепрограму «Погляд», у якій порушує питання інформаційної безпеки, протидії російській інформаційній агресії, а ще питання європейської інтеграції та виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Олеся Жук є автором спеціалізованої спортивної програми „Спорт-драйв”, яка висвітлює спортивні дійства найвищого рангу. Це Світові, Європейські та Національні першості з мотокросу та автокросу, гірські та ралійні перегони.
Її творча праця неодноразово відзначалась Чернівецькою обласною державною адміністрацією, обласною та міською радами, а також Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Жук О.О. – член Національної спілки журналістів України.

ДАСКАЛЕСКУ МИХАЙЛО ДМИТРОВИЧ
Заступник директора виконавчого з технічних питань.

Народився 30 липня 1962 року на Буковині . Розпочинав роботу в Чернівецькій обласній державній телерадіокомпанії у 1984 році на посаді електромеханіка. Працював старшим електромеханіком цеху телебачення, інженером, начальником зміни, дільниці, відділу. З 6 липня 2009 року - начальник цеху технічного забезпечення телебачення. З жовтня 2001 року – заступник генерального директора з технічних питань.
Завжди у пошуку, завжди з новими ідеями, які успішно впроваджує в життя, якісно і грамотно забезпечуючи технологічний процес видачі в ефір телевізійних програм.
Фактично розпочинав і протягом усього часу роботи здійснював і продовжує вдосконалювати технічне переоснащення телевізійного виробництва. Під його керівництвом триває модернізація студійних апаратних, здійснено перехід каналу на цифрове мовлення .
Нагороджений Грамотами та подяками Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної Ради, Чернівецької ОДТРК.

ШАФРАНСЬКИЙ РОМАН МИРОНОВИЧ
Заступник директора виконавчого з фінансово-економічних питань - керівник відділу бухгалтерського обліку та звітності (головний бухгалтер).

Народився 5 травня 1977 року у м. Чернівцях. У 2000-му році закінчив Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» .
Працював в управлінні Державного казначейства у Чернівецькій області - спочатку на посаді провідного спеціаліста, згодом - провідним спеціалістом та начальником відділу. Магістр державної служби – закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Державна служба».
З 1 лютого 2012 року - заступник генерального директора Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії з фінансово-економічних питань.

Неділя
17:30
Понедiлок - П'ятниця
07:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00,
Субота
17:30
Субота
18:25
Вівторок, Середа, Четвер
18:00
Міні-мікс (відеоархів)
Фейс-контроль (відеоархів)
Неділя
10:00
Щодня
20:45
2004 Всі права захищені. Інформація ЧДТРК є інтелектуальною власністю
телерадіокомпанії "Буковина". Посилання на першоджерело є обов`язковим.