Пошта
Головне управління юстиції у Чернівецькій області
Управління пенсійного фонду
Газета „Час”
  ЗНАЙОМТЕСЬ! Обличчя радіо "Буковина"

Тарас Лазарук
Директор творчого об`єднання програм радіо "Буковина". Народився 9 лютого 1979 року на Львівщині. Закінчив історичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Понад два роки працював власним кореспондентом львівської газети „Експрес”. З 2001 року – працює в творчому колективі радіо „Буковина”. Член Національної Спілки журналістів України. Завідувач відділу інформаційних та інформаційно-аналітичних програм. Свого часу очолював чернівецьку міську молодіжну громадську організацію „Товариство українських студентів-католиків „Обнова” та молодіжну студію „Символи”. Захоплюється сучасною українською музикою, футболом, любить спілкування та подорожі.Юрій Максим`юк Народився 4 травня 1957 року у місті Коломия Івано-Франківської області. На роботу в Чернівецьку облдержтелерадіокомпанію прийшов у 1980 році після закінчення факультету журналістики Львівського держуніверситету імені Івана Франка. Спочатку працював редактором редакції інформації на телебаченні, згодом – завідувачем відділом комерційних програм. За цей час підготував сотні репортажів, коментарів та інтерв’ю в інформаційних випусках «Новин», телеоглядах «Резонанс», десятки програм «Перебудова і ми», «Студія А-3», «Моє рідне село» та багато інших. А з 2013 року працюю редактором інформаційних та інформаційно-аналітичних передач радіо «БУКОВИНА».Павло Токар – працює на благо рідної країни, тобто у Чернівецькій державній телерадіокомпанії з 2007 року. Освіта – вища, за фахом повинен був стати дипломатом (факультет історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ), пішов – працювати на радіо „Буковина”.
Вперше в ефір вийшов з розважальною передачею „Сміхотерапія”. Керівництво побачило більш приховані таланти, і тоді редактору-початківцю радіомовлення стало не до сміху. На молоді плечі (Павло Токар – 1984 р.н.) впали щотижневі радіопередачі. Готує передачі «Символи», «Туристична карта України», яка розкриває таємниці та легенди населених пунктів нашої держави, розповідає про визначні пам’ятки міст та сіл. А також надихає українців на подорожі місцями, де жили й творили Тарас Шевченко, Микола Гоголь та Антон Чехов, де відбувались Полтавська та Хотинська битви тощо, а передача «Мандруймо Буковиною» майже те саме, лиш у меншому масштабі – про наш рідний край, бо він є най, най, най і най кожен дофантазує собі сам.

КРІСТІНА ПЕТРЕНКО Народилася 12 травня 1994 року у м. Чернівці. У 2010 році закінчила ЗОШ №2. Нині – студентка 5 курсу напрямку «Журналістика» ЧНУ імені Юрія Федьковича. Про роботу радіо дізналась на 1 курсі після екскурсії, яку проводила для студентів-першачків Тетяна Смолдирева. Відтоді загорілась бажанням стати радіоведучою (ЧДТРК здійснює мрії). Опісля – проходила практику у новинному відділі. Зараз – редактор програм смолодіжної студії «Символи». Робить усе про дітей та для дітей ( "Знайко", "Світ дитинства"). Також готує передачі "Планета 37", "Ранковий експрес" та інші.
Тарас Піц народився 22 вересня 1976 року. За освітою – філолог. В журналістиці - з 2003 року. Член Національної спілки журналістів України з 2007 року. Музикознавець. Знає всю правильну і неправильну буковинську музику. Друкувався в газетах "Молодий Буковинец", "Захід", "Доба". Нині веде в "Добі" музичну сторінку, де широко освітлює проблематику буковинської молодіжної альтернативної музики і періодично друкує ексклюзивні інтерв’ю з зірками українського шоу-бізнесу. Офіційно на обласному радіо працює з 2005 року, неофіційно – з 2003-го. Автор та ведучий музично-розважальних передач "Фестивальна країна", "Західний драйв", "Свіжачок", тощо. З 2014 року обіймає посаду виконувача обов’язків завідувача відділу культурно-мистецьких та просвітницьких програм. Нагороди: У 2008 році передача "Тінь" "Червоної Рути" стала лауреатом Міжнародного дитячого молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв "Кришталеві джерела" у номінації "культурно-мистецькі передачі" (Крим). 2013 рік – диплом фестивалю "Кришталеві Джерела – 22" "За кращу музичну ілюстрацію радіопрограми". 2013 рік – лауреат Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм "Калинові Острови" за радіопередачу "Оновлення".Телетій Оксана
Народилася 9 липня 1991 року у смт Лужани Кіцманського району Чернівецької області. У 2013 році закінчила філологічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Журналістика». З 2012 року працюю редактором відділу культурно-мистецьких та просвітницьких програм у Чернівецькій обласній державній телерадіокомпанії. Створюю передачі з митцями, письменниками. Цікавлюся культурою і фольклором України та Буковини, намагаюсь популяризувати читання та відроджувати призабуті імена видатних українських діячів.

Наталія Пазюк
Народилася 7 серпня 1989 року у с. Мигове Вижницького району Чернівецької області. У 2011 році закінчила філологічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Журналістика».
З 2010 р. до 2012 р. працювала редактором у Чернівецькому обласному центрі здоров’я, з 2011 р. – редактор відділу молодіжних та дитячих радіопрограм у Чернівецькій обласній державній телерадіокомпанії, з 2013 р. працюю у відділі інформаційних та інформаційно-аналітичних передач. Найбільше подобається писати на медичні та соціальні теми, а також про все, що стосується життя молоді.


Оксана Андрійчук
Народилася 16 серпня 1992 року в селищі Берегомет Вижницького району. У 2009 році закінчила місцеву ЗОШ № 3, а в 2014-му – стала випускницею філологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича за спеціальністю «Журналістика». Магістр журналістики. Одразу після закінчення навчання потрапила у чудовий колектив радіо «Буковина». Зараз – автор і ведуча публіцистично-аналітичної передачі «Соціальний вимір». Разом з тим розповідає і про секрети успішних жінок області у передачі «Вікно душі».Тетяна Вернигора - завідувач відділу музики та організаційно-творчого забезпечення радіо «Буковина». 1992-го закінчила Чернівецьке музичне училище ім.. С.Воробкевича, 2005-го філологічний факультет ЧНУ. На радіо - з 1998-го року. Автор та ведуча музичних передач: «Оселя класичної музики» (про життя видатних композиторів, всесвітньовідомих музикантів, оперних співаків, історію створення музичних творів різних жанрів, які увійшли до скарбниці світової класичної музики), «Альбом спогадів», «Скарби. З історії українських музичних інструментів» та ін., опікується музичною красою радіо обличчя. Про захоплення… можна сказати словами Фрідріха Ніцше: «Без музики життя було б помилкою».


Людмила Шеленко – ведуча програм радіо, заступник завідувача відділу музики та організаційно-творчого забезпечення. На радіо прийшла ще в шкільні роки, вела дитячі передачі, професійно почала працювати диктором з 1984 року.
У 1987 р. закінчила філологічний факультет ЧНУ ім.. Ю.Федьковича, у 1989 р. – Всесоюзний інститут підвищення кваліфікації працівників радіо та телебачення.
Автор та ведуча циклу культурно-мистецьких передач «Скарби» - про видатних українців. Улюблена передача - «Перлини поезії», адже «Поезія – це свято. Як любов».
Людмила Солійчук - завідувач фонотеки, берегиня золотого фонду радіо «Буковина». Закінчила бібліотечне відділення Чернівецького культурно-освітнього училища, працювала у Чернівецькій обласній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка. У 1995-му році прийшла на радіо «Буковина».
Щодня до ефіру готує музичну передачу «Скарби нашої фонотеки», де звучать унікальні записи, збережені у фонді: твори як у виконанні всесвітньовідомих майстрів, так і учасників художньої самодіяльності краю. Також готує тематичні концерти на різні смаки: «Таланти України», «Вишиванка» - збірки українських народних та сучасних пісень.
Марія Андроник – ведуча радіопрограм. У 1983 р. закінчила Чернівецьке культосвітнє училище, працювала акторкою Чернівецького театру ляльок. З радіостанцією «Буковина» доля звела у 1996-му дуже потрібен був диктор. З 2003-го р. – ведуча радіопрограм. Готує літературну «Світлицю» - читає класику вітчизняної та зарубіжної літератури, твори сучасних письменників. З великою насолодою читає для наймолодших радіослухачів казки, які звучать у дитячій передачі «Джерельце».
Крістіна Зборлюкова – актриса Чернівецького Академічного муздрамтеатру ім.. Ольги Кобилянської. 2000-го року закінчила режисерський факультет Чернівецького училища мистецтв ім.. С.Воробкевича. Зараз студентка Чернівецької філії МАУП, здобуває професію психолога. На радіо прийшла 2004 р., щоб продовжити професію мами – талановитого звукорежисера Алли Зборлюкової, знаної буковинської співачки. У 1998-2000рр. – ведуча музично-розважальної телепрограми «Тонік», у 2009-2011рр. – ведуча телепрограми «Енциклопедія дизайну». Автор циклу музичних передач «Альбом спогадів» (українське ретро).


ЗВУКОРЕЖИСЕРИ


Постійні слухачі знають прикінцеву фразу кожної передачі: «за звукорежисерським пультом працювала (працював) …» Знайомтесь – звукорежисери, які працюють зрання до пізнього вечора на справжнісінькій кухні радіо, вишукані страви подають на всяк смак: і музичні добірки, і ток-шоу, і радіоігри, і новини, і цікавинки свіженькі. Чого тільки нема! А головне є – гарний настрій, доброзичливість, посмішка.Яна Ремська
Закінчила режисерське відділення Чернівецького училища мистецтв ім. С.Воробкевича. На радіо працює з 1995-го року.
Тетяна Нікітова
Закінчила фізичний факультет ЧНУ за спеціальністю «інженер радіотехніки». 1997-го прийшла на радіо «Буковина».


Неділя
17:30
Понедiлок - П'ятниця
07:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00,
Субота
17:30
Субота
18:25
Вівторок, Середа, Четвер
18:00
Міні-мікс (відеоархів)
Фейс-контроль (відеоархів)
Неділя
10:00
Щодня
20:45
2004 Всі права захищені. Інформація ЧДТРК є інтелектуальною власністю
телерадіокомпанії "Буковина". Посилання на першоджерело є обов`язковим.