Пошта
Головне управління юстиції у Чернівецькій області
Управління пенсійного фонду
Газета „Час”
  Науково-просвітницькі передачі

Науково-просвітницькі програмиЗ Україною в серці
Щонеділі 9.15; щопонеділка – 11.25, 15.05, 15.45.
Цикл передач, спрямований на виховання бережного ставлення до надбань національної культури та історії, виховання патріотизму, відродження забутих імен і дат, висвітлення пам"ятних дат. Головні рубрики: "Великі українці", "Видатні буковинці", "Сторінками історії", "Родом з України", "Забуті імена", "Пам"ять".

Шанс на життя
Щовівторка – 11.25, 15.05, 15.45.
Передача висвітлює реалізацію програми "Здорова нація", реформування охорони здоров"я, сприяє формуванню здорового способу життя, подоланню шкідливих звичок; спрямована на профілактику та лікування інфекційних захворювань, в першу чергу ВІЛ-СНІДу, туберкульозу, грипу, серцево-судинних, онкологічних, цукрового діабету, йодної недостатності.

Маю право знати
Щосереди – 11.25, 15.05, 15.45.
Передача спрямована на просвіту населення щодо конституційних та соціальних прав. Фахівці, юристи роз"яснюють права на звернення, захист у суді, безпеку життя, субсидії, пільги, допомоги, пенсійне забезпечення, працю; роз"яснює чинне законодавство; порушує психологічні питання виходу з кризових ситуацій.

Обереги
Щосуботи - 18.10; щонеділі – 11.00
Передача спрямована на захист суспільної моралі. Порушує теми духовності, збереження родинних цінностей, мови, звичаїв. Популяризує українську книгу та творчість літераторів краю та України. Сприяє формуванню гармонійно розвинутої особистості. Головні рубрики: "Мова. Людина. Час", "Апостол правди", "Слово про книгу".

Пізнаваймо світ разом
Щочетверга - 17.05; щосуботи - 10.00
Інтерактивна радіогра на теми краєзнавства з метою активізації молоді на вивчення історії та культури Буковини, формування прагнення до знань, розширення кругозору, виховання патріотизму.

Світ на долоні
Щопонеділка - 17.05; щонеділі - 10.00
Передача про культуру, звичаї різних країн та народів світу, визначні пам"ятки історії та культури міст і сіл України; видатні винаходи і відкриття та їх авторів. Головні рубрики: «Туристична карта України», «Мандрівки світом», «Отака історія».

Символи
Щоп’ятниці - 18.20; щосуботи – 12.10
Аналітична, публіцистична передача на теми морального і фізичного здоров"я молоді, можливостей самореалізації і працевлаштування, організації дозвілля, розвитку талантів, виховання патріотизму і духовності. Передача порушує важливі для молоді суспільні теми: протидії шкідливим звичкам, утвердженню родинних цінностей, сприяє розвитку творчої та наукової ініціативи, активної громадянської позиції, прагнення до знань та здобуття якісної освіти, адаптації до реалій інформаційного суспільства.

Діалог дня (румунською мовою)
Щосереди – 20.05
Просвітницька передача на тему правових та соціальних гарантій держави. Теми соціального захисту незахищених верств населення, в першу чергу дітей та інвалідів; активізації громадської думки щодо протидії злочинності, торгівлі людьми, домашньому насильству; земельної реформи та розвитку села; можливостей місцевого самоврядування у вирішенні проблем громадян; пенсійного забезпечення.

Ми діти цієї землі (румунською мовою)
Щовівторка - 20.05
Передача включає короткі нариси, бесіди, репортажі та інтерв"ю про історію краю, культурні традиції, відомих буковинців, історичні пам"ятки області. Висвітлює життя культурологічних товариств. Розрахована на широку аудиторію. Залучає діячів культури, науковців, співробітників держархіву, музеїв.

Неділя
17:30
Понедiлок - П'ятниця
07:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00,
Субота
17:30
Субота
18:25
Вівторок, Середа, Четвер
18:00
Міні-мікс (відеоархів)
Фейс-контроль (відеоархів)
Неділя
10:00
Щодня
20:45
2004 Всі права захищені. Інформація ЧДТРК є інтелектуальною власністю
телерадіокомпанії "Буковина". Посилання на першоджерело є обов`язковим.