ЧДТРК
Пошта
Головне управління юстиції у Чернівецькій області
Управління пенсійного фонду
Газета „Час”
  Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

Інформаційно-аналітичні і публіцистичні програми

Новини
Щодня, І програма - 6.45, 15.40, 18.10, 20.00
Радіостанція – 10.00,12.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
Оперативні повідомлення про суспільно-значимі події у різних сферах життя області, України.
Висвітлення діяльності Уряду, Верховної Ради.

Ранковий експрес
Щодня - 8.10 (РСТ)
Оперативні повідомлення про суспільно-значимі події у різних сферах життя області, України.
Об"єктивне інформування населення за такими основними напрямками: державотворення, розбудови демократичного громадянського суспільства, соціального захисту, реформування освіти, медицини, житлово-комунального господарства, розвитку духовності, відродження історії України, збереження культурної спадщини, задоволення потреб національних меншин, утвердження здорового способу життя, правових засад.

Теми дня
Щодня - 11.00
Оперативні повідомлення про суспільно-значимі події у різних сферах життя області, України, світу; висвітлення реалізації державних програм та реформ; діяльності вищіх органів влади. Репортажі, інтерв’ю, виступи на актуальні теми. Постійні рубрики «Зворотній зв’язок», «На виклики часу», «Цей день в історії», «Анонс подій».

Точка дотику
Щодня – 10.00, 16.00
Інформаційно-аналітична передача за участю фахівців з різних галузей - на виклики дня та відповідно до тем держзамовлення, передусім щодо реалізації реформ: оцінка реалій сьогодення в духовному вимірі.

У центрі уваги
Щопонеділка - 18.20; щовівторка - 12.10
Аналітична передача на виклики часу та актуальні теми. Висвітлює хід реалізації програм економічних реформ на 2010-2014 рр. Головні рубрики: "Ринок зерна", "Наука - виробництву", "Енергоефективність", "Переробна галузь", "Інвестиції", "Земельна реформа".

Погляд
Щовівторка – 18.20; щосереди - 12.10
Передача на теми політики і права. Спрямована на співробітництво та добросусідські відносини з усіма країнами, піднесення міжнародного авторитету держави, формування її позитивного іміджу у світі, утвердження образу України як надійного і передбачуваного партнера. Інформує щодо європейських цінностей у різних сферах життя. Роз"яснює переваги СОТ. Головні рубрики: "Європейським шляхом", "Європейські цінності", "Гарантії колективної безпеки", "Україна у світових процесах", "Добросусідство".

Громада
Щосереди - 18.20; щочетверга - 12.10
Інформаційно-аналітична передача на теми розвитку громадянського суспільства, ролі місцевого самоврядування у вирішенні економічних, соціальних, екологічних проблем території, діяльності органів самоорганізації населення, участі громадян та громадських організацій в управлінні; європейські стандарти врядування. Головні рубрики: «Громада», «Як живеш, ветеране», «Пам»ять», «Споживач», «Місто», «Довкілля Буковини».

Спорт для всіх
Щочетверга – 11.25, 15.05, 15.45
Інформаційна передача на теми здорового способу життя. Популяризує масову фізичну культуру та спортивні досягнення. Висвітлює спортивні змагання, підтримує інваспорт, сприяє створенню належної оздоровчої та спортивної бази в області.

Соціальний вимір
Щочетверга - 18.20; щоп’ятниці - 12.10
Аналітична, публіцистична передача на тему правових та соціальних гарантій держави, соціального захисту незахищених верств населення, в першу чергу дітей та інвалідів; сприяння доброчинності, активізації громадської думки щодо протидії злочинності, торгівлі людьми, домашньому насильству. Постійні рубрики: "Як живеш, ветеране?", "Милосердя", "Чужих дітей не буває", "Іменем закону".

Вікно душі
Щосуботи – 11.15; щонеділі - 16.30
Публіцистична передача-роздуми про роль і місце людини в суспільстві, утвердження високих моральних і духовних стандартів життя, родинних цінностей, принципів гендерної рівності, виховання духовно багатого та національно свідомого покоління, формування у слухачів активної громадянської позиції, милосердя та доброчинності. Рубрики: «Добродій», «Берегиня».

Панорама Буковини (румунською мовою)
Щопонеділка – 20.05,
Аналітична, публіцистична передача, вміщує інформації з усіх районів області, де компактно проживає румуномовне населення. Висвітлює головні події тижня, актуальні проблеми соціально-економічного розвитку краю, соціального захисту пенсіонерів, багатодітних сімей, інвалідів, ветеранів. Інформує населення з широкого кола питань. Налагоджено телефонний зв"язок з позаштатними кореспондентами.

Молодіжна хвиля (румунською мовою)
Щоп’ятниці – 20.05,
Передача висвітлює різні аспекти життя молоді - фахівців, студентів, учнів. Включає репортажі, інтерв"ю на актуальні теми реформування навчального процесу, розвитку шкільництва та якісної освіти, сприяє естетичному, патріотичному та моральному вихованню молоді; вивченню державної мови, історії краю. У центрі уваги - захист суспільної моралі та пропаганда здорового способу життя.

Неділя
17:30
Понедiлок - П'ятниця
07:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00,
Субота
17:30
Субота
18:25
Вівторок, Середа, Четвер
18:00
Міні-мікс (відеоархів)
Фейс-контроль (відеоархів)
Неділя
10:00
Щодня
20:45
2004 Всі права захищені. Інформація ЧДТРК є інтелектуальною власністю
телерадіокомпанії "Буковина". Посилання на першоджерело є обов`язковим.