ЧДТРК
Пошта
Головне управління юстиції у Чернівецькій області
Управління пенсійного фонду
Газета „Час”
  Новини

Викладачі та студенти ЧНУ імені Юрія Федьковича провели передріздвяний флешмоб колядок.
У церкві Трьох Святителів зібралися викладачі та студенти філологічного та філософсько-теологічного факультетів Чернівецького національного університету. Співали колядки і вітали всіх українців з прийдешніми святами.
Борис БУНЧУК, декан філологічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича: «Що хочемо ми сказати цим. По-перше, ми закликаємо наших колег з інших університетів долучатися до цього, а по-друге, ми думаємо, що це буде наш маленький внесок в те загальне прохання до милосердного Бога, щоб він дав нашій Україні спокійне життя, дав перемогу у цій тяжкій війні».
Педагоги та студенти виконали дві колядки «Добрий вечір тобі» та «Нова радість стала». Музичний керівник диякон Ігор Луцан каже, що визначились із репертуаром незадовго до репетицій і вибрали найвідоміші колядки.
Ігор ЛУЦАН, викладач Богословського відділення кафедри культурології, релігієзнавства та теології ЧНУ ім. Юрія Федьковича: «Ми зуміли знайти і велику кількість студентів, і глядачів, які прийшли, зробили одну тільки репетицію. Наш такий аматорський хор виконав 2 колядки. «Добрий вечір тобі» - славнозвісна колядка і звичайно, що колядка «Нова радість стала», яка розкриває нам історію про народження Христа, його прихід і його спасительне значення для нас».
Викладачі радо відгукнулись на пропозицію взяти участь у масовому флешмобі, адже вважають,що таким чином популяризують народну творчість.
Володимир АНТОФІЙЧУК, завідувач кафедри української літератури ЧНУ ім. Ю. Федьковича: «Я думаю, що така акція зараз у такий складний час, та навіть, якби панував мир на нашій багатостраждальній землі, дуже потрібна, бо така акція об’єднує людей, об’єднує довкола могутнього Божого духу, всесильного і такого, який дає нам радість життя». Учасники флешмобу, який відбувся в ЧНУ імені Юрія Федьковича, закликали прийняти естафету інші виші.

Альвіна Абрамчук

29.12.2016 17:07
Всього коментарів : 0

Ваше ім'я*

Введіть цифри, що відображаються на картинці нижче.

Неділя
17:30
Понедiлок - П'ятниця
07:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00,
Субота
17:30
Субота
18:25
Вівторок, Середа, Четвер
18:00
Міні-мікс (відеоархів)
Фейс-контроль (відеоархів)
Неділя
10:00
Щодня
20:45
2004 Всі права захищені. Інформація ЧДТРК є інтелектуальною власністю
телерадіокомпанії "Буковина". Посилання на першоджерело є обов`язковим.