ЧДТРК
Пошта
Головне управління юстиції у Чернівецькій області
Управління пенсійного фонду
Газета „Час”
  Новини

У Чернівцях обирали найкращих педагогів першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». З цієї нагоди у Чернівецькому муздрамтеатру імені Ольги Кобилянської відбулись урочистості. Призерів нагороджували почесними грамотами, та іншими цінними подарунками. Розважали ж присутніх музичні ансамблі і вокалісти.
У конкурсі взяли участь 14 вчителів із 12 загальноосвітніх навчальних закладів Чернівців. Кращих визначали у 5- ти номінаціях: інформатика, початкова освіта, біологія, румунська мова і література і музичне мистецтво. Сам же конкурс проводиться щорічно і складається з 3 етапів.
Алла КОБЕВКО, завідувач міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради:
« В нас було 7 випробувань на цьому етапі. Це було представлення власного досвіду, це був майстер-клас проведений кожним конкурсантом, це був урок. Це було тестування, це було практична робота. А також експертиза підручника. У нас є 5 переможців, 5 перших місць, 4 других, 4 третіх і один дипломант».
Учасники зізнаються, конкурс видався доволі складним, але водночас цікавим. Адже це хороша нагода поспілкуватися із колегами, дізнатися щось нове й показати свої вміння та напрацювання.
Ольга ТІРОН, вчитель інформатики Чернівецької ЗОШ №14, переможець у номінації «Інформатика»:
«Мені подобається моя робота, вона заставляє постійно не стояти на місці, постійно вивчати щось нове, інформатика відрізняється від інших предметів, тому що постій появляються нові програми, нова техніка. Навчившись програмуванню можна заробити непогані гроші , це і стимулює можливо дітей»
Надія ЗАСИМОВИЧ, вчитель біології Чернівецького багатопрофільного ліцею №4, переможець у номінації «Біологія»:
« Було досить цікаво і досить складно, звичайно було професійне зростання в результаті, на викладання змінились погляди».
У конкурсі взяли участь і вчителі, які лише розпочинають працювати на педагогічній ниві. Для молодих освітян – це перш за все нагода заявити про себе.
Юлія БІНЬОВСЬКА, вчитель біології Чернівецької гімназії №4:
«Багато нового дізналась, дуже вражена, дуже багато емоцій отримала від конкурсу, дуже багато чому можна повчитися на майбутнє».
Оксана КОСОВА, член журі конкурсу:
«Це важливо для самих конкурсантів, тому що вони відчули себе і ствердили себе ще раз. Вони показали те, що крізь них вже пророблено через їхню практику крізь них якісь напрацювання показали, крім того вони мали великий досвід спілкування одне з одним».
Усі учасники першого етапу конкурсу «Вчитель року - 2017» отримали сертифікати та подарунки.

29.12.2016 14:11
Всього коментарів : 0

Ваше ім'я*

Введіть цифри, що відображаються на картинці нижче.

Неділя
17:30
Понедiлок - П'ятниця
07:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00,
Субота
17:30
Субота
18:25
Вівторок, Середа, Четвер
18:00
Міні-мікс (відеоархів)
Фейс-контроль (відеоархів)
Неділя
10:00
Щодня
20:45
2004 Всі права захищені. Інформація ЧДТРК є інтелектуальною власністю
телерадіокомпанії "Буковина". Посилання на першоджерело є обов`язковим.