ЧДТРК
Пошта
Головне управління юстиції у Чернівецькій області
Управління пенсійного фонду
Газета „Час”
  Новини

Неочікуваний “сюрприз”. Підприємці Калинівського ринку проти встановлення високовольтного трансформатора поблизу своїх торгівельних місць. За словами продавців монтаж такого електромагнітного пристрою розпочали вночі. Вони побоюються, що він негативно впливатиме на їхнє здоров’я. У свою чергу в адміністрації ринку нашу знімальну групу запевнили, підприємцям підуть назустріч і нині шукають інше місце.
Поблизу бетонних блоків торгує пані Людмила. Підприємець каже, продає тут майже двадцять років. Нині ж, без попередження поруч встановлюють високовольтний трансформатор.
Людмила, підприємець:
« Вони поставили конструкцію, що заважає, як вони могли це поставити якщо вони не попередили людей і поставили просто так, я вчора звернулася до них і казала кажу що ви робите, жіночко каже, ми вас не питаємо і ви каже до нас не лізьте каже
Аналогічна ситуація склалася і у Валентини Миколаївни. Більше того, жінка побоюється, що функціонування електромагнітного пристрою негативно впливатиме на людський організм. А тому тутешнім підприємцям терпець увірвався і вони звернулися із колективною заявою в адміністрацію Калинівського ринку. Там стверджують, її вже розглянули і про облаштування пристрою їх частково попереджували. Сам трансформатор потужністю 1000 кіловат вирішили встановити для того, щоб електроенергією торгових місць.
Ігор МАСЛЯНЧУК, в.о. обов’язки генерального директора КП МТК “Калинівський ринок”
«Ми поставили завдання проектантам розробити проект де можливо встановлення, вони на те і є ліцензованою організацією, яка займається виготовлення проектів запропонували нам саме в цьому місці, це найбільш ефективно з точки зору енергозбереження»
Робочий проект з облаштування підстанції має всі дозвільні документи та погоджений із управлінням держпраці. Головний енергетик МКП «Калиновський ринок» Сергій Галюк каже, що такий агрегат не буде шкідливим для здоров’я і підприємцям підуть на зустріч.
Сергій ГАЛЮК, головний енергетик КП МТК “Калинівський ринок”:
«Керівництво ринку пішло на уступки цим підприємцям для того щоб вони не заходили, вони там торгують по 15-16 років в цих розкладних прилавках, незважаючи на те що у них немає ніяких договірних відносин з ринком ми будем шукати інше місце для будівництва даної трансформаторної підстанції
До кінця дня бетонні блоки на ринку приберуть, а трансформаторну підстанцію облаштують в іншому місці, обіцяють в адміністрації торговельного об’єкту. За проектом підрядної організації такий агрегат має запрацювати на початку наступного року.

М.Солонар

27.12.2016 17:27
Всього коментарів : 0

Ваше ім'я*

Введіть цифри, що відображаються на картинці нижче.

Неділя
17:30
Понедiлок - П'ятниця
07:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00,
Субота
17:30
Субота
18:25
Вівторок, Середа, Четвер
18:00
Міні-мікс (відеоархів)
Фейс-контроль (відеоархів)
Неділя
10:00
Щодня
20:45
2004 Всі права захищені. Інформація ЧДТРК є інтелектуальною власністю
телерадіокомпанії "Буковина". Посилання на першоджерело є обов`язковим.